metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
Al Bundy ~Al Bundy (Gość)13.12.2016 20:43

Przewaliła się moda na nadawanie czemu się tylko da imienia Jana Pawła II, teraz nastaje moda na nazywanie czego się da imieniem Lecha Kaczyńskiego. Czyżby w wyborze patronów pomysłodawcom brakowało BUJNEJ wyobraźni? ;) Troszkę szkoda, bo jest sporo Polaków godnych upamiętnienia, o których mało kto dziś pamięta. Zadaniem szkoły jest z założenia nauczanie, a wybitni ludzie nauki jakoś rzadko są wybierani na szkolnych patronów. Dam przykład: ile szkół w Polsce nosi imię Jana Czochralskiego?
http://joemonster.org/filmy/78814/Geniusz_wyklety_Jan_Czochralski
https://pl.wikipedia.org/wiki/Jan_Czochralski
Sprawdziłem; jedna - w miejscowości, z której pochodził.

64


Mieszkanka ~Mieszkanka (Gość)13.12.2016 19:55

Wójcie zapamiętamy możesz już się pożegnać że stanowiskiem na przyszłą kadencję

21


obiektywna ~obiektywna (Gość)13.12.2016 19:42

Te komentarze tylko pogłębiają wykopane rowy w społeczeństwie myślę że po roku 1989 najbardziej ludzi podzielił stan posiadania jak nie wiadomo o co chodzi to zwykle zawsze chodzi o pieniądze i to ludzi zawsze dzieli od wieków a poglądy to zwykle zależą od punktu siedzenia a nie widzenia to bardzo smutne że mając wolność mam na myśli brak obcego okupanta nie umiemy się z niej cieszyć to tak nawiązując do dzisiejszej rocznicy Wtedy jednak byliśmy razem zawiść to zły doradca!

10


absolwent 93 ~absolwent 93 (Gość)13.12.2016 14:36

Od dzisiaj nie przyznaje się ,że kończyłem Technikum Rolnicze w Bujnach!

108


ananek ~ananek (Gość)13.12.2016 19:03

Czemu się dziwicie Korczak to żyd, a L.Kaczyński to POLAK i KATOLIK

24


gość ~gość (Gość)13.12.2016 19:02

WIELKI WSTYD, mogli nazwać Remonta, i wozić na taczce z gnojem jak w chlopach

20


Gość ~Gość (Gość)13.12.2016 15:44

Do Hanki.Najnowsza wiedza historyczna to jaka Haneczko,ta teraz która jest zakłamywana.

85


Prawdziwy Polak ~Prawdziwy Polak (Gość)13.12.2016 16:25

~Kitraż (Gość)- bardzo-mnie cieszą takie opinie młodych ludzi W WAS NADZIEJA- to świadczy o tym, że jeszcze polska nie zginęła A CIEMNY LUD WSZYSTKIEGO NIE KUPUJE- I nikt nam nie będzie mówił że białe jest białe a czarne czarne !!!

72


jj= ~jj= (Gość)13.12.2016 16:39

Jak na referendum to mało głosów.Dobrze że Rada Gminy da to do powtórzenia.

43


51 Gosc ~51 Gosc (Gość)13.12.2016 15:42

Zrobiono ulicę Heringa (żydowi) w Piotrkowie nikomu nic nie przeszkadzało a teraz wielke halo ,że szkoła ma ma być potronatem Lecha Kaczyńskiego !

74


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat